zavřít

Česká filharmonie

Česká filharmonie je český symfonický orchestr s tradicí, která trvá více než sto dvacet let.  Jejím posláním je vynikající interpretace klasické hudby a šíření dobrého jména České republiky nejen doma, ale i ve světě.

Světová špička

V současnosti je místo tohoto hudebního tělesa na světové špičce naprosto nezpochybnitelné, avšak cesta na tento vrchol nebyla prostá dramatických zvratů a výzev.

Ve chvíli krize v roce 1901 orchestr koncertoval i v sálech českých pivovarů. Díky buldočí vytrvalosti svých dirigentů a díky nadšení a píli hráčů se však postupně vypracoval ve špičkové světové hudební těleso.

Cesta k vrcholům

V Hodinářství Bechyně víme, že cesta k vrcholům je mnohdy plná výzev. Skláníme se před těmi, kdo na vrchol došli a určují další směr.

Česká filharmonie

Privátní partner

Rozhodli jsme se stát se privátním partnerem jednoho ze čtyř koncertních mistrů České filharmonie, vynikajícího a světově vyhledávaného houslisty – Jiřího Vodičky. Zdánlivá lehkost, s níž se v jeho rukou rozeznívají virtuózní housle nás nepřestává okouzlovat. 

Jiří Vodička

Rolex Cellini

Jsme přesvědčeni, že spojení houslí Joseph Gagliano 1767 s hodinkami Rolex Cellini na jeho zápěstí vystihuje jedinečnost jeho talentu.

Kolekce Rolex Cellini