S láskou k dobré kuchyni i kvalitním hodinkám

Italský restauratér, jenž vede řadu let v Praze podniky s pravou jižanskou kuchyní, objevil svou lásku ke gastronomii již na rodném ostrově Elba, kde se učil vařit v restauraci svých prarodičů. Do srdcí českých diváků se pak zapsal jako Ital v kuchyni, který svými pořady, kuchařkami a restauracemi přispívá k rozvoji kvalitní gastronomie.

Emanuele Ridi

Italský vzor

Italská móda je jednou z nejluxusnějších na světě a významné místo zde zaujímá i značka Rolex. Dlouholetý šéf Fiatu Gianni Agnelli, výrazná osobnost druhé poloviny 20. století, začal v 60. letech jako první nosit hodinky přes rukáv. Každý tak mohl viděl, že nosí Rolex, což vedlo k velké popularitě a vytvoření kultu této značky v Itálii.

Kvalita a tradice

Umění vařit a důležitost kvalitních surovin je v italské kultuře hluboce zakořeněna stejně jako tradice. Důležité milníky v životě od křtu přes ukončení školy doprovází v řadě rodin kultovní dárky, mnohdy v podobě kvalitních mechanických hodinek.

Doplněk gentlemana

Do společnosti patří k hezkému oblečení a botám i kvalitní mechanické hodinky. Nejde pouze o to kupovat hodinky kvůli jejich budoucí hodnotě, hodinky mají vyprávět příběh či sloužit jako připomínka důležité události. Je to šperk pravého gentlemana, který se vám hlavně líbí a nosíte ho s radostí každý den.

Další partnerství