zavřít

Snow Nomads

Česká společnost, která proměnila své sny a záliby v profesi. Vozí sportovce a nadšence na ta nejlepší, nejextrémnější místa k lyžování a v létě vás vezme za adrenalinovými vodními sporty. 

JetSurf

Čas chytit tu správnou vlnu! Vydejte se do vodního areálu Wake&Fun ve Třebouticích a pod vedením Tomáš Krause a jeho týmu zažijte adrenalin vodních sportů od wakeboardu až po JetSurf.

Heliskiing

Helikoptéra vás vynese na horu vysoko nad mraky a vy pak kličkujete mezi skalními výběžky nedotčeným sněhem až k islandským fjordům. 

Parta adrenalinových sportovců

Snow Nomads se spojují s dalšími adrenalinovými sportovci: snowbordistkou Evou Samkovou a Klaudií Medlovou, skateboardistou Maximem Habancem nebo mistryní světa v jetsurfingu Martinou Bravencovou, kterou pojí partnerství s Hodinářstvím Bechyně. 

Zaujetí a vášeň pro práci

Zaujetí a vášeň pro práci je tu cítit při jednání s klienty i s partnery. S řadou z nich udržují Snow Nomads dlouhodobé vztahy i po návratu domů. „Kdo chce být šťastný, musí dělat to, co mu dává smysl a co ho baví,“ říká Tomáš Kraus, jednatel společnosti. 

Snow Nomads