Rolex Oyster Perpetual 34

Oyster, 34 mm, ocel Oystersteel m124200-0004

Cena na vyžádání

Oyster Perpetual 34
Oyster Perpetual 34
Oyster Perpetual 34
Oyster Perpetual 34
Kontaktujte nás
Oyster Perpetual 34
Reference
124200 
Pouzdro
Oyster, 34 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Vyklenutá 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 2232, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 55 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Růžový 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Růžový číselník - Oyster Perpetual 34

Růžový číselník

Číselník je výrazným prvkem, kterému hodinky Rolex vděčí za svůj jedinečný vzhled a čitelnost. Charakteristické jsou pro něj hodinové indexy z zlata, které má předejít ztrátě lesku. Každý číselník Rolex je navržen a vyroben v dílně Rolex, a to převážně ručně, aby bylo zajištěno dokonalé provedení.
Ocel Oystersteel - Oyster Perpetual 34

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Náramek Oyster - Oyster Perpetual 34

Náramek Oyster

Náramek Oyster představuje dokonalou alchymii tvaru a funkčnosti, estetiky a techniky. Poprvé byl představen na konci 30. let minulého století jako obzvláště robustní a komfortní kovový náramek, který díky svému širokému plochému trojřadému tahu dodnes zůstává nejuniverzálnějším náramkem v kolekci Oyster. U modelů Oyster Perpetual je náramek Oyster opatřen sponou Oysterclasp.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Hodinky řady Oyster Perpetual jsou přímými následníky původních modelů Oyster, prvních voděodolných hodinek na světě, od nichž firma Rolex odvozuje svou vynikající pověst již od roku 1926. Tyto hodinky mají všechny zásadní prvky kolekce Oyster Perpetual – vynikající chronometrickou přesnost, voděodolné pouzdro Oyster a samonátah strojku pomocí rotoru Perpetual. Se zobrazením hodin, minut a sekund, výhradním použitím oceli Oystersteel a propracovanou povrchovou úpravou jsou to chronometrické náramkové hodinky v nejčistší podobě. 

Rolex Oyster Perpetual Esence řady Oyster

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.