zavřít

Rolex Pearlmaster 34

Oyster, 34 mm, zlato Everose a diamanty

Cena na vyžádání

Pearlmaster 34
Pearlmaster 34
Pearlmaster 34 Pearlmaster 34
Kontaktujte nás
Pearlmaster 34
Reference
81405RBR 
Pouzdro
Oyster, 34 mm, zlato Everose a diamanty 
Luneta
Osazená diamanty 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 2236, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 55 hodin 
Náramek
Pearlmaster osazený diamanty, pětiřadý tah se zaoblenými články 
Číselník
Osazený diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Číselník osazený diamanty - Pearlmaster 34

Číselník osazený diamanty

Číselníky osazené diamanty jsou jiskřivou symfonií, která hodinky zdokonaluje a okouzluje jejich nositele. Mistři klenotníci ryjí do drahého kovu, aby vytvořili dokonalé lůžko pro osazení každého drahokamu.
Luneta osazená diamanty - Pearlmaster 34

Luneta osazená diamanty

Mistři klenotníci se sochařskou precizností ryjí do drahého kovu, aby vytvořili dokonalé lůžko pro osazení každého drahokamu. Ten je s uměleckou a řemeslnou dovedností zasazen, pečlivě sladěn s ostatními a následně pevně zajištěn ve zlatém nebo platinovém lůžku. Kromě vlastní kvality kamenů přispívá k nádheře osazení drahokamy u značky Rolex i několik dalších aspektů: přesné zarovnání výšky drahokamů, jejich orientace a umístění, pravidelnost, síla a proporce osazení, jakož i náročné opracování kovu. Jiskřivá symfonie, která zdokonaluje hodinky a okouzluje jejich nositele.
18kt zlato Everose - Pearlmaster 34

18kt zlato Everose

Aby zachovala krásu hodinek z růžového zlata, firma Rolex vytvořila a patentovala exkluzivní slitinu 18kt růžového zlata, které vyrábí ve vlastní slévárně: zlato Everose. 18kt zlato Everose bylo poprvé představeno v roce 2005 a používá se u všech modelů Rolex Oyster v růžovém zlatě.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Rolex Pearlmaster Perla v kolekci Oyster

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.