Breitling Endurance Pro - jednoznačně sportovní hodinky

Publikováno: 9.11.2020
Rubrika: Představení hodinek
Breitling Endurance Pro - jednoznačně sportovní hodinky

Značka Breitling přináší novou modelovou řadu volnočasových hodinek Endurance Pro, designovanou nejen pro sport, ale i jakékoliv neformální příležitosti. Tyto chronografy, vynikající svou přesností, inovativními technologiemi a barevným designem, jenž dýchá atmosférou 70. let, rozzáří zápěstí nejen profesionálních sportovců, ale i nadšenců, kteří vyznávají aktivní životní styl.

CEO značky Breitling, Georges Kern, popsal zrod kolekce slovy: „Když se Jan Frodeno stal prvním členem našeho triatlonového týmu, zeptal se mě, jaké Breitlingy by měl nosit. Začali jsme brainstormovat ohledně perfektních sportovních hodinek a vlastností, jež by jim neměly scházet. Tak se zrodila myšlenka nové kolekce Endurance Pro.“

Ideální ke sportu, ale i na každodenní nošení 

Modely z této kolekce, designované jak pro muže, tak pro ženy, v jejichž životech souzní profesionální jednání s nadšením ke sportu, odolávají všem nástrahám náročné fyzické zátěže, ale jsou stále dostatečně módní na každodenní nošení.

Hodinky Endurance Pro kombinují ultralehké 44milimetrové pouzdro s tepelně kompenzovaným SuperQuartz strojkem a jsou provedené v pěti různých barevných variacích. Leskne se na nich černý ciferník, orámovaný stejnobarevnou otáčivou lunetou s vyrytými body světových stran.

triathlon-squad-member-chris-mccormack-wearing-the-new-endurance-pro

Inspirace ze 70. let 

Pouzdra se mohou pyšnit i vnitřní lunetou, barevně shodnou s náramkem a disponující užitečným pulsometrovým měřítkem, umožňujícím jejich nositeli sledovat srdeční tep v průběhu sportovních aktivit. Modely Endurance Pro jsou navíc voděodolné do 10 barů/100 metrů a přichází s dvouletou zárukou.

Múzou této kolekce se staly modely Breitling Sprint. Nezapomenutelné hodinky ze 70. let, spojující pulzometr s působivě lehkou váhou, byly ideální pro atlety, kteří chtěli sledovat svou tepovou frekvenci.

Breitling Endurance pro

Autor: Jan Kolka