Glashütte Original SeQ Chronograph slaví svou premiéru

Publikováno: 31.10.2022
Rubrika: Představení hodinek
Glashütte Original SeQ Chronograph slaví svou premiéru

Každý den může být začátkem něčeho velkého – dobrodružství, které čeká jen na vás. Pro všechny, kteří se nemohou dočkat, až uvidí, co se skrývá za další zatáčkou na silnici, dnes Glashütte Original představuje společníka stejně podnikavého jako stylového: SeaQ Chronograph. Tento moderní mechanický „zapisovač času“ je prvními potápěčskými hodinkami od Glashütte Original s krátkodobým měřením. Jako takový je tento nejnovější přírůstek do kolekce Spezialist dobře vybaven pro jakékoli vzrušující změny.

Připraven na dobrodružství 

Ať už je to chvíle ticha v nedotčené přírodě, nebo euforie po úspěšném výšlapu: lidé, kteří chtějí cítit živly všemi smysly, jsou neodolatelně přitahováni přírodou. Nový SeaQ Chronograph je věnován této touze po dobrodružství a  je přizpůsoben potřebám moderního průzkumníka.  

Když zapomeneme na vše kolem nás, počítáme vteřiny s neotřesitelnou přesností; měří čas našeho osobního nejlepšího výkonu a na první pohled nám připomíná, že se máme v dostatečném předstihu vrátit na povrch. Jsou to hodinky a vyjádření stylu, tréninkový partner a průvodce – ale především je to spolehlivý časoměřič našeho vlastního jedinečného dobrodružství, který nám každý den připomíná, že život se děje právě teď. 

Stylový partner 

Ale nový SeaQ Chronograph není jen společníkem do terénu, je to zážitek sám o sobě – hodináři a designéři Glashütte Original se o to postarali do nejmenších detailů. Oblíbeným odstínem prémiového modelu je tmavě modrá: barva oblohy a moře, vyzařující jasnost a klid. Nápadné, hladké a chladné pouzdro z oceli je jemně zpracované a snadno se opírá o zápěstí. 

Drží pevně a pohodlně na svém místě pomocí náramku dle výběru majitele: klasický náramek z oceli, tmavě modrý kaučukový řemínek nebo některý z vysoce kvalitních šedých nebo modrých řemínků ze syntetické tkaniny vyrobených z recyklovaných rybích sítí. Rafinovaný tikot automatického strojku s kalibrem 37-23 poskytuje dokonalý rytmus, i když cestujete mimo zpevněné cesty. 

Světový zážitek 

Stejně jako jeho nositel nemá SeaQ Chronograph žádné potíže překonat zdánlivé překážky. Dokáže odolat tlaku při ponoru pod hladinu? S voděodolností do 300 metrů žádný problém. Magnetismus? Silikonový vlásek strojku je zjevně nezaujatý. 

Překonáte znovu svůj nejlepší čas? Díky funkci flyback je tento chronograf kdykoli připraven k použití. Nový SeaQ Chronograph je trvalou výzvou k objevování času a prostoru s očima dokořán – a je ideálním společníkem pro každodenní průzkumníky.

 

Nový SeaQ Chronograph je k dispozici od října 2022 ve všech buticích Glashütte Original a u autorizovaných prodejců. 

Více o modelech z našeho katalogu