Glashütte Original nabízí možnost personalizace stávajících modelů

Publikováno: 10.12.2020
Rubrika: Představení hodinek
Glashütte Original nabízí možnost personalizace stávajících modelů

Glashütte Original přichází s novým konceptem špičkové customizace a nabízí zákazníkům možnost přizpůsobení hodinek volbou drahých kamenů. Od nynějška tak mohou být modely z aktuálních kolekcí vyráběny na zakázku díky možnosti volby diamantů a jiných drahých kamenů. Po úspěšném uvedení v Číně značka zahájila globální poskytování této služby.

Společnost nedávno odhalila několik úchvatných modelů, aby ukázala různé možnosti personalizace hodinek, čímž naplnila častá přání svých zákazníků. Přitom modely, které byly představeny v Číně, jsou ukázkou jen zlomku různých způsobů, jakými si lze navrhnout skutečně unikátní hodinky. V závislosti na technické proveditelnosti, jediným limitem je lidská představivost. Z tohoto důvodu jsou ceny k dispozici pouze na vyžádání.

Létající tourbillon nabízí dechberoucí podívanou

Svým asymetrickým designem upoutá oko pozorovatele brilantní PanoLunarTourbillon s pouzdrem v růžovém zlatě, zobrazením měsíční fáze, datumovkou a filigránovým létajícím tourbillonem. Ručně vyrobený číselník je orámován lunetou osázenou diamanty bagetového tvaru.

Dalším modelem je Senator Tourbillon v bílém zlatě s brilianty a diamanty, charakteristický svými dvěma komplikacemi: typickou Panorama datumovkou a létajícím tourbillonem. Číselník se pyšní bohatým přepychovým pavé, nožky jsou osázeny brilianty, zatímco diamanty v bagetovém tvaru slouží jako indexy a rovněž zdobí lunetu.

Populární model Senator Cosmopolite a jeho inovativní variace

Navrženy pro světoběžníky, hodinky Senator Cosmopolite berou v úvahu všech 35 časových pásem. S brilianty na nožkách a bagetovými diamanty ve všech barvách světa na lunetě je tento pozoruhodný model ukázkou nekonečné kreativity. Další ukázkou jedinečné personalizace jsou inovativní modely Senator Chronometer Tourbillon a Senator Excellence Perpetual Calendar.

Dále je možné hodinky Glashütte personalizovat gravírováním na zadní straně pouzdra a kombinováním náramků různých materiálů a barev. Žádost o hodinky na míru je možné podat na kterékoli pobočce Hodinářství Bechyně. Jelikož jsou všechny modely vyráběny na zakázku, jsou jedinečné a  ceny jsou proto k dispozici pouze na vyžádání.

Více o modelech z našeho katalogu