zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Glashütte Original nabízí možnost personalizace stávajících modelů

Glashütte Original přichází s novým konceptem špičkové customizace a nabízí zákazníkům možnost přizpůsobení hodinek volbou drahých kamenů. Od nynějška tak mohou být modely z aktuálních kolekcí vyráběny na zakázku díky možnosti volby diamantů a jiných drahých kamenů. Po úspěšném uvedení v Číně značka zahájila globální poskytování této služby.

Glashütte Original nabízí možnost personalizace stávajících modelů

Společnost nedávno odhalila několik úchvatných modelů, aby ukázala různé možnosti personalizace hodinek, čímž naplnila častá přání svých zákazníků. Přitom modely, které byly představeny v Číně, jsou ukázkou jen zlomku různých způsobů, jakými si lze navrhnout skutečně unikátní hodinky. V závislosti na technické proveditelnosti, jediným limitem je lidská představivost. Z tohoto důvodu jsou ceny k dispozici pouze na vyžádání.

Létající tourbillon nabízí dechberoucí podívanou

Svým asymetrickým designem upoutá oko pozorovatele brilantní PanoLunarTourbillon s pouzdrem v růžovém zlatě, zobrazením měsíční fáze, datumovkou a filigránovým létajícím tourbillonem. Ručně vyrobený číselník je orámován lunetou osázenou diamanty bagetového tvaru.

Dalším modelem je Senator Tourbillon v bílém zlatě s brilianty a diamanty, charakteristický svými dvěma komplikacemi: typickou Panorama datumovkou a létajícím tourbillonem. Číselník se pyšní bohatým přepychovým pavé, nožky jsou osázeny brilianty, zatímco diamanty v bagetovém tvaru slouží jako indexy a rovněž zdobí lunetu.

Populární model Senator Cosmopolite a jeho inovativní variace

Navrženy pro světoběžníky, hodinky Senator Cosmopolite berou v úvahu všech 35 časových pásem. S brilianty na nožkách a bagetovými diamanty ve všech barvách světa na lunetě je tento pozoruhodný model ukázkou nekonečné kreativity. Další ukázkou jedinečné personalizace jsou inovativní modely Senator Chronometer Tourbillon a Senator Excellence Perpetual Calendar.

Dále je možné hodinky Glashütte personalizovat gravírováním na zadní straně pouzdra a kombinováním náramků různých materiálů a barev. Žádost o hodinky na míru je možné podat na kterékoli pobočce Hodinářství Bechyně. Jelikož jsou všechny modely vyráběny na zakázku, jsou jedinečné a ceny jsou proto k dispozici pouze na vyžádání.

Více o modelech z našeho katalogu