Jedinečný příběh skutečného originálu: PanoMaticLunar

Publikováno: 3.6.2021
Rubrika: Představení hodinek
Glashütte Original PanomaticLunar

Dobře oděný, sebevědomý, úspěšný. To je výstižný popis nového modelu PanoMaticLunar, ale k vidění je toho mnohem více. Tvoří základ kolekce Pano již více než 20 let a za tu dobu se stal synonymem originality a osobitosti. Jeho přetrvávající přitažlivost byla vždy v detailech, které přitáhnou i váš druhý pohled. Je oblíbený mezi těmi, kteří sdílí vášeň pro život, vyznávají krásu a kreativitu.

Navržený tak, aby se lišil

Otevřenost k prozkoumávání a zvědavost k objevování nových věcí je to, co jako první přitahuje PanoMaticLunar. V klasickém 40 mm pouzdře s tradičním koženým náramkem je možné si všimnout neobvyklého asymetrického číselníku se složitými mimostředovými hodinovými a minutovými ručkami, malým prominentním vteřinovým subčíselníkem, charakteristickou datumovkou Panorama Date na čtvrté hodině a chytře vyobrazeným indikátorem měsíční fáze.

Každý detail přitahuje oko blíže řemeslnému zpracování číselníku, který je důkazem času a energie strávené vytvářením tváře těchto mistrovských hodinek. Barevný přechod na ručně zhotoveném číselníku je obzvláště poutavý. Od intenzivní tmavě zelené ve středu se barva směrem k okrajům postupně mění v černou.

Pro člověka, který dokáže rozpoznat krásu v těch nejmenších detailech, je snadné ztratit se v těchto drobných dotycích. Nicméně jsou také pozvánkou k objevování všeho, co PanoMaticLunar nabízí - jemné detaily tvořící výrazný celek.

Definování detailů

Transparentní safírové dýnko umožňuje pohled na skvěle zhotovený, automatický manufakturní strojek 90-02 s mimostředovým rotorem. Můstek setrvačky ve tvaru labutího krku spolu s řadou dalších prvků, které jsou autentické pro hodinářské řemeslo Glashütte Original, poskytuje další důkaz o jejich nezpochybnitelném původu.

Pouzdro a korunka z růžového zlata jsou vyleštěny k dokonalosti a poskytují teplý kontrast k syté, hluboké zelené barvě číselníku. Lesklý náramek z aligátoří kůže je svěží - opulentní zakončení této harmonické prezentace.

Více o modelech z našeho katalogu