Když se mluví o arabesce

Publikováno: 27.8.2018
Rubrika: Představení hodinek
Když se mluví o arabesce

Balmain je v módě. Stejně jako ve svých oděvech vyznává originalitu a nadčasovost, jsou to hodinky, které jsou oblíbeným doplňkem především něžného pohlaví od Francie, přes Ameriku až po Čínu. Módní značka Balmain 21. století je doslova prošitá nezaměnitelnými prvky, které znázorňují silné pouto s historií a hrdě odkazují ke svému francouzskému původu.

arabeska jako výšivka

Nadčasové návrhářství v poválečném období

Když Pierre Balmain představil své první návrhy, vrátila se v poválečném období zpátky do města, divadla i na večírky silná, energická a elegantní žena. Módní dům pod jeho taktovkou rozehrál symfonii nadčasového návrhářství i vysokého krejčovství. Dal tak vzniknout na tu dobu zcela nekonvenční smyslné módě se symbolem arabesky. Ta se až později na konci 90. let objevila i na drobných číselníkách hodinek Balmain.

Arabeska na zápěstí

Ve stejném duchu, v jejich ladných křivkách, odráží značka Balmain i u náramkových hodinek vysoké standardy švýcarské hodinařiny. Jsou klasické, zajímavé i originální. Navržené tak, aby se staly šperkem na vašem zápěstí a zvýraznily vaši osobnost.

Balmain Haute Elegance Mini

Značka světových celebrit

Značka Balmain je už z historie známá tím, že si podmanila nejednu hvězdu filmového plátna. Mezi ambasadorky módního odvětví této značky patří popová ikona Beyonce, která spolu s Olivierem Rousteingem navrhla limitovanou sportovní kolekci, jejíž výtěžek z prodeje bude věnován americké filantropické organizaci UNCF na financování studijních stipendií. V poslední kampani právě teď září před reflektory éterický element herečky Milly Jovovich.