Longines Master Collection

Publikováno: 5.1.2024
Rubrika: Představení hodinek
Longines Master Collection

Nové exkluzivní modely GMT ve zlatě

Longines Master Collection – tato ikonická kolekce je nyní obohacena o dva nové GMT modely z 18karátového žlutého zlata a 18karátového růžového zlata.  

 

Limitovaná edice Longines Master Collection GMT je ztělesněním hodinářské zkušenosti a nadčasové elegance. Hodinky pohání kalibr Longines L.844.5, který je viditelný přes průhlednou safírovou zadní stranu pouzdra o průměru 40 mm a nabízí rezervu chodu až 72 hodin.

 
 

Matný stříbrný číselník se vyznačuje elegantním provedením. Na jeho okraji je zobrazena 24hodinová stupnice arabskými číslicemi, které jsou na 3. a 9. hodině obrácené pro snadnější čtení druhého časového pásma. Na 6. hodině se nachází datumovka a elegantní zlaté ručičky označují hodiny, minuty a vteřiny. Ručička GMT je zvýrazněna černou barvou, aby ladila s číslicemi 24hodinové stupnice, a usnadnila tak čitelnost druhého časového pásma.

Hodinky Longines Master Collection GMT se vyznačují estetickou propracovaností a výjimečnou péčí věnovanou každému detailu. Tato pozornost se vztahuje i na mimořádně jemný antracitově šedý kožený řemínek, který je dokončen speciálním procesem "soft-touch" a opatřen sponou ze žlutého nebo růžového zlata.