Poodhalená tajemství – Rado True Secret

Publikováno: 15.11.2020
Rubrika: Představení hodinek
Poodhalená tajemství – Rado True Secret

Není nad vzácnější komoditu, než je čas. V Rado si tuto skutečnost uvědomují. I proto s radostí vytvářejí krásné a kvalitní produkty, které drahocennost času podtrhují. Tentokrát se na to soustředí jejich kolekce True – na to, co pro nás všechny čas doopravdy znamená.

Skutečným tajemstvím jsou detaily

Tato kolekce je shrnutím hodnot značky Rado – inovativní technologie spolu s minimalistickým designem vytvářejí opravdový klenot. Ústředním bodem kolekce Rado True Secret je kruhový výřez ve 40mm číselníku na pozici dvanácté hodiny. Malé okénko nabízí pohled přímo dovnitř části mechanismu na setrvačku, ale odhaluje jenom tolik, aby nositele fascinoval neodbytný chod strojku, a současně zůstal i decentně skryt.

Rado True Secret Charakter celku je zdůrazněn keramikou v průlomové barvě plazmy, se kterou Rado v této době poutá pozornost, a také okouzlujícím číselníkem v zelených tónech. Nejsou to však jenom barvy, se kterými Rado kouzlí, ale také keramika    lehká, a přitom odolná vůči poškrábání. Spolu se safírovým sklíčkem se vám vryje přímo do srdce.

Středobodem je nositel a jeho čas

Tento nejnovější příspěvek do kolekce True je zosobněním stylu a podstaty designu příznačného pro Rado. Vysoce kvalitní strojek s 80hodinovou rezervou chodu je ukázkou švýcarského hodinářství. Unikátní vzhled tvoří kombinace důmyslně navrženého číselníku a lehoučkého náramku zaměřeného na komfort nositele.

Rado True Secret Je už jen na něm, k jaké příležitosti si hodinky navlékne na své zápěstí – jestli k formálnímu outfitu nebo jako doprovod ve volném čase. S True Secret se můžete jak uvolnit, tak zintenzivnit svůj den. A ať už se rozhodnete jakkoliv, hodinky True Secret vám budou vždy věrným společníkem, který skutečně zachová vaše tajemství.

Autor: Daniela Straková