Tudor Black Bay 32, 36, 41 S&G - elegance a všestrannost

Publikováno: 16.4.2020
Rubrika: Představení hodinek
Tudor Black Bay 32, 36, 41 S&G - elegance a všestrannost

Modely Tudor Black Bay 32, 36 a 41 S&G přibližují proslulý vzhled hodinek Black Bay širšímu okruhu zájemců. Představují elegantní a všestranné alternativy pro ženy, lidi s užším zápěstím, milovníky klasiky a jsou také vhodné pro formální příležitosti. 

Společenské elegantní Black Baye 

Přestože tyto modely na první pohled přebírají základní styl řady Black Bay, v mnoha nuancích se od ní liší. Na rozdíl od vypouklých číselníků a safírových sklíček ostatních modelů z této rodiny, mají zlato-ocelové varianty ploché provedení číselníků. Černý číselník se pyšní lesklou lakovanou úpravou se zlatými detaily, k dispozici je ale též varianta v barvě champagne s efektem sun-brushed.

Tudor Black Bay 32-36-41 S&G

Zlaté prvky modelů Black Bay 32, 36 a 41 S&G jsou v matném provedení se saténovým broušením nebo pískováním. To žlutému zlatu dodává záměrně teplý tón. Luneta a oba první středové dílky tahu jsou u modelů Black Bay 32, 36, 41 S&G vyrobeny z masivního 18karátového žlutého zlata. Ostatní dílky a korunka jsou zlacené technikou plátování, kdy se jádro z ušlechtilé oceli potáhne silnou vrstvou zlata. Na rozdíl od běžného pozlacování tato technika umožňuje opakované leštění v servisu, protože vrstva zlata je mnohem silnější.