Tudor oficiální časomírou Mistrovství světa v ragby 2019

Publikováno: 17.9.2019
Rubrika: Partnerství a události
Tudor oficiální časomírou Mistrovství světa v ragby 2019

Na Mistrovství světa v ragby, které se bude konat od 20. záři do 2. listopadu v Japonsku, bude časomíru zajišťovat značka TUDOR.

Partnerství Tudoru

Ragby je sport tvrdý a nekompromisní, ale vznešený a fér. Jsou to právě tyto hodnoty doprovázející filosofii hodinářské značky TUDOR od jejího vzniku v roce 1926, které vedly švýcarskou značku k tomu, aby se spojila se světem ragby. Toto partnerství, jež začalo spoluprací s týmem All Blacks, poháry Rugby World CupTM a World Cup Sevens a představením hodinek Black Bay Dark, se v průběhu let neustále prohlubuje.

Mistrovství světa v ragby

MS v ragby je třetí největší sportovní událostí světa a koná se každé čtyři roky, kde se o pohár Webba Elise utká dvacet týmů. Mezi nimi i novozélandský tým All Blacks, ambasadoři značky TUDOR a trojnásobní mistři z roku 1987, 2011 a 2015. Ti se zapojili do kampaně #BornToDare, jelikož každou sezónu a každý trénink dokazují, že se nebojí výzvy.

All Blacks

Speciální edice Black Bay Chrono

Pro příležitost MS v ragby 2019 byla vyrobena speciální edice hodinek TUDOR Black Bay Chrono, které bude využívat 23 členů týmu rozhodčích. Hodinky jsou osazeny manufakturním kalibrem MT5813 se sloupkovým kolem (column wheel), silikonovým vláskem setrvačky a 70hodinovou rezervou chodu. Uchyceny budou netradičním černým kaučukovým páskem. Na památku mistrovství bude na dýnku vygravírovaný nápis a logo.

TUDOR Black Bay Chrono - MS rugby 2019