Vytvořte si jedinečné hodinky s českou značkou Prim

Publikováno: 15.6.2022
Rubrika: Představení hodinek
Vytvořte si jedinečné hodinky s českou značkou Prim

Česká značka Prim patří mezi ojedinělé hodinářské výrobce na celém světě, kteří nabízejí svým zákazníkům možnost podílet se na designu svých modelů již od samotného počátku. Od jednoduchých úprav jako personalizace korunky nebo zadního víka až po výrobu vlastních unikátních hodinek či rovnou edicí, jak pro firmy, tak i pro privátní osoby, Prim chce v každém případě přáním svých klientů vyhovět a umožnit jim, aby do svých hodinek vložili kus sebe.

Náš zákazník, náš pán

Individualizace hodinek pod taktovkou značky Prim spočívá v menších, ale i větších přizpůsobeních. Hodinky Prim se v České republice nejen vyrábějí, ale také navrhují, takže rozsah možností upravit hodinky dle své chuti je prakticky neomezen. Každý klient má šanci vytvořit jedinečný model dokonale přizpůsobený svému osobnímu vkusu.

Hodinky s vlastním monogramem nebo věnováním patří mezi oblíbené služby značky Prim. Firemní logo nebo i vlastní text lze umístit přímo na číselník, pouzdro nebo víčko – fantazii se v Primu meze nekladou.

Ručky vyrábí Prim ve své manufaktuře, přičemž luminiscence je na nich vykrývána ručně. Přizpůsobit si je můžete díky barevným variacím – Prim se může pochlubit metodou modření žíháním, jenž dodává ručkám obzvlášť zajímavý vzhled – a dále je možné obměňovat tvary i velikosti ruček. Prim nabízí výrobu téměř jakéhokoli tvaru ruček a zákazníkům je na požádání dovedou ozdobit i monogramem nebo piktogramem.

Design vytvořený na míru přímo pro Vás!

Individualizace u Primu ale nespočívá jen v detailech. Variovat možno na přání klienta také samotný materiál pouzdra. Standardem je nerezová ocel, ale pokud máte zájem o hodinky jako o investici, můžete zvolit i luxusnější materiály jako zlato nebo platinu, případně extravagantnější damascénskou ocel, bronz nebo mimořádně odolný titan.

Úprava číselníků rovněž nabízí široké pole možností a má nepochybně největší dopad na vzhled hodinek jako celku. Zákazník může buď dle svých představ upravit nějaký standardní design, nebo se může s Primem dohodnout na výrobě exkluzivního číselníku přímo na míru.

Pro výrobu číselníku je k dispozici tradiční technologie tamponového tisku, kde lze upravit matrici pro tisk dle přání, nebo pak dražší úpravy zahrnují číselníky reliéfní, galvanoplastické nebo smaltované a samozřejmostí je možnost osazení číselníku drahými kameny. Nejvýraznějšími volbami jsou české granáty nebo rubíny, decentnější vzhled zase možno dosáhnout zirkonem, briliantem nebo vltavínem. Je také možné upravit indexy luminiscencí v netradičních barevných provedeních.

Rovněž je možné variovat zadní stranu hodinek, ať už je plná nebo prosklená s průhledem na strojek. Kromě grafiky a věnování nabízí Prim i povrchové úpravy zlacením, niklováním nebo metodou DLC. Pro náročné zákazníky Prim nabízí i zdobení strojku drahými kameny.