Edice psacího náčiní Montblanc Múzy oslavuje život jedné z největších stylových a kulturních ikon 20. století.

Montblanc skládá poklonu osobnosti a kráse Marilyn Monroe

Obdivované hvězdy, kulturní ikony i bezchybné krásky: dokonalá elegance a aura neodolatelnosti obklopující legendární múzy 20. století jsou zachyceny v psacích potřebách edice Montblanc Múzy.

Smyslně krásná múza

Marilyn Monroe, nepřekonatelný symbol půvabu a ženskosti se přidává k této edici. Tato talentovaná herečka s jedinečným charismatem si během svého života zahrála ve více než 30 filmech a okouzlovala publikum svými výraznými hudebními nahrávkami. Marilyn Monroe se však především proslavila jako ztělesnění smyslné krásy s nadčasově elegantním ale zároveň provokativním stylem, který je dodnes napodobován a obdivován. Speciální edice Montblanc Múzy Marilyn Monroe™ obsahuje plnicí pero, kuličkové pero a roller a je inspirována oslnivým životem zranitelné a plaché ženy, která prožila život v záři reflektorů.

Edice Montblanc Múzy Marilyn Monroe

Marilyn Monroe si získala slávu v roce 1953 díky hlavním rolím ve filmech Niagara, Páni mají radši blondýnky a Jak se provdat za milionáře, ale nezapomenutelná se stala především díky jedné z nejslavnějších filmových scén, kdy ve filmu Slaměný vdovec stojí na mříži průduchu podzemní dráhy a snaží se uhladit si vzdouvající se sukni svých bílých šatů.

Typické znaky Marilyn - podpatky a rudá rtěnka v detailech pera

Každý detail Speciální edice Montblanc Múzy Marilyn Monroe™ připomíná jedinečný styl této filmové divy. Tvar psacích potřeb je inspirován vysokými podpatky, které měla Marilyn v oblibě a které se staly poznávacím znamením jejího osobního stylu. Barva víčka a násadky odkazuje na rudou rtěnku, která byla vytvořena speciálně pro tuto filmovou hvězdu. Jedním z mála módních doplňků, které Marilyn Monroe nosila, byla i jednoduchá řada perel Akoya, které jí věnoval její manžel Joe DiMaggio, za něhož byla provdaná pouhých 274 dnů. Klip pera zdobí perla odkazující na vášnivou, byť krátkou romanci mezi hollywoodskou divou a pohledným slavným baseballistou, která byla jedním z největších milostných příběhů své doby.

Speciální edice Montblanc Múzy Marilyn Monroe

Marilyn se vyjímala nejen na filmovém plátně, ale měla také jedinečný hlas, díky němuž se z písní jako „Diamonds Are A Girl’s Best Friend“ staly legendy a její vzácná veřejná vystoupení před davy fanoušků o to úchvatnější. Na konci pera z této Speciální edice se vyjímá podpis ikonické divy doprovázený rytiny diamantů odkazujícími na slavnou filmovou píseň. Hrot plnicího pera pozlaceného 14 karátovým zlatem je ozdoben rytinou hereččina portrétu. Tradičně zakulacený otvor srdcovitého tvaru v hrotu pera má – poprvé v dějinách společnosti Montblanc – skutečně podobu srdce a zdůrazňuje tak symboliku jedinečné ženskosti Marilyn Monroe.

Montblanc Múzy Marilyn Monroe - plnící pero ref. 116065

Montblanc prostřednictvím dokonalého řemeslného ztvárnění Speciální edice Múzy Marilyn Monroe™ vzdává odpovídající hold ženě, která v knize moderních dějin popsala svou vlastní stránku, a i nadále inspiruje ženy svou legendární schopností překonat i ty největší výzvy ve snaze dosáhnout úspěchu.

Více o modelech z našeho katalogu