Rolex Submariner Date

Oyster, 41 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato m126613ln-0002

Cena na vyžádání

Submariner Date
Submariner Date
Submariner Date
Submariner Date
Kontaktujte nás
Submariner Date
Reference
126613LN 
Pouzdro
Oyster, 41 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou zlata 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 300 metrů /1 000 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Jednosměrná otočná luneta - Submariner Date

Jednosměrná otočná luneta

Jednosměrná otočná luneta je základní funkcí modelu Submariner. Šedesátiminutová stupnice umožňuje potápěčům přesně a bezpečně měřit čas ponoru a dekompresních zastávek. Cerachromová luneta, na jejíž výrobu používá Rolex tvrdou antikorozní keramiku, je v podstatě naprosto odolná proti poškrábání. Luminiscenční kapsle na nulové značce zajišťuje čitelnost bez ohledu na to, jaká je v okolí tma. Rýhovaný okraj lunety je pečlivě navržen tak, aby pod vodou umožnil vynikající úchop, dokonce i s rukavicemi.
Černý číselník - Submariner Date

Černý číselník

Luminiscenční displej Chromalight na číselníku představuje inovaci, která zlepšila viditelnost ve tmě, což je nezbytná funkce pro potápěče. Hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) a široké hodinové a minutové ručky umožňují okamžité a spolehlivé odečítání s cílem předejít jakémukoli riziku omylu pod vodou.
Žlutý Rolesor - Submariner Date

Žlutý Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NASTAVIT MODEL SUBMARINER

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Submariner je archetypem potápěčských hodinek. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času se dozvíte ve videu.

Stěžejní model mezi hodinkami pro potápěče, model Oyster Perpetual Submariner, ztělesňuje historické propojení značky Rolex a světa potápění. Má jednosměrnou otočnou lunetu a náramek Oyster s pevným tahem. Poslední generace modelů Submariner a Submariner Date zůstává věrná původnímu modelu, který byl uveden na trh v roce 1953. Model Submariner znamenal v hodinářství historický přelom a stal se standardem v oboru potápěčských hodinek.

Rolex Submariner Klasický model potápěčských hodinek

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.