Nová prodejna v Brně otevřena

Publikováno: 14.12.2021
Rubrika: Hodinářství Bechyně
Nová prodejna v Brně otevřena

„Nákup hodinek je součástí jejich příběhu.“ Hodinky byly pro nás vždy více, než jen pouhé mechanismy ukazující nám čas. Hodinky jsou naše vášeň a zároveň radost, za kterou se skrývá píle mnoha generací hodinářů. Ve stejném duchu byla otevřena i naše nová prodejna v Brně na adrese Masarykova 8. Je nám ctí, že vás můžeme přivítat v nových prostorách a pokračovat s vámi ve psaní společného příběhu.

Již od 9. prosince nás můžete pravidelně navštěvovat v naší nové prodejně v Brně na adrese Masarykova 8. Čekají zde na vás značky hodinek Rolex, Longines, Tudor, Glashütte Original, RadoBalmain. Nová prodejna v Brně pro nás představuje novou cestu k tomu, co nás všechny spojuje – a to je láska ke světu hodinek a hodnoty, které představují. Vedle našich butiků v Praze a Českých Budějovicích se tak jedná již o třetí destinaci v České republice, kde nás můžete navštívit.

Inspirací pro design nové prodejny byla architektura Brnafunkcionalismus, který se promítá v místních památkách a budovách. Funkcionalismus, stejně jako předešlé architektonické slohy, hledal inspiraci na poli celospolečenských změn. Na začátku 20. let 20. století to byla potřeba reagovat na rozvíjející se průmysl a touhu po jednoduchosti, modernosti a funkčnosti. Funkcionalismus je v Brně silně zakořeněn, a právě proto sloužila slavná vila Tugendhat jako důležitý zdroj inspirace pro design prodejny, který tkví v jednoduchosti jasných linií a exkluzivních materiálů. Podobné nároky na estetiku můžeme spatřovat i dnes, a tak se ve vzhledu nové prodejny odráží nejen úcta k historii, ale i k potřebám dnešní doby.

V nové prodejně v Brně na adrese Masarykova 8 nás můžete navštívit od pondělí do pátku od 10:00 – 17:30 a během adventních sobot ve stejný čas. Stojíme o to, aby byl pro vás nákup hodinek více než jenom obyčejná koupě. Těšíme se na vaši návštěvu.