Nový Breitling Super Corner v Českých Budějovicích

Publikováno: 19.10.2023
Rubrika: Hodinářství Bechyně
Nový Breitling Super Corner v Českých Budějovicích

A je to tady. Nový Breitling Super Corner v Českých Budějovicích. Tato inovativní část v našem nově zrekonstruovaném butiku je zasvěcena výhradně švýcarské značce Breitling a jejím exkluzivním produktům.

Když vstoupíte do Breitling Super Corner, ocitnete se v prostoru, kde je vše podřízeno vášni pro hodinky. Zde naleznete nejen širokou paletu modelů od značky Breitling, ale také budete mít možnost seznámit se s historií této prestižní švýcarské značky a jejím dlouholetým odkazem na letectví.

Breitling Super Corner se však neomezuje pouze na prodej hodinek. Je to místo, kde můžete prozkoumávat hodinky v celé jejich kráse. Náš odborný personál je zde pro vás, aby vám poskytl informace o jednotlivých modelech a pomohl vám vybrat ten pravý kousek.

Jednou ze zvláštností Breitling Super Corner je také umělecký dotek v podobě malby (graffiti) od jihočeského streetartového umělce DOBS. Tato malba přidává do prostoru dynamiku a moderní vzhled, který ladí se špičkovým švýcarským designem.

Pro milovníky hodinek a estetiky je Breitling Super Corner skutečným rájem. Přijďte k nám a objevte tento fascinující svět hodinek a umění, který jsme pro vás vytvořili v Českých Budějovicích.

Více o modelech z našeho katalogu