Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel m126720vtnr-0001

Cena na vyžádání

GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II
Kontaktujte nás
GMT-Master II
Reference
126720VTNR 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Obousměrná otočná 24hodinová luneta se stupnicí. Dvoubarevná zeleno-černá vložka z keramiky Cerachrom s lisovanými číslicemi a stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací s funkcí referenčního času GMT 
Kalibr
Kalibr 3285, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
24hodinová otočná luneta - GMT-Master II

24hodinová otočná luneta

Kromě obvyklé hodinové, minutové a sekundové ručky je model GMT-Master II vybaven ručkou se šipkou, která oběhne číselník jednou za 24 hodin, a také obousměrnou otočnou 24hodinovou lunetou. Odlišně zbarvená 24hodinová ručka ukazuje „domovský“ referenční čas v prvním časovém pásmu, který lze odečítat na stupnici lunety. Místní čas cestovatele lze snadno nastavit „skokem“ z hodiny na hodinu díky důmyslnému mechanismu ovládanému natahovací korunkou: hodinovou ručku lze nastavit dopředu nebo dozadu nezávisle na minutové a sekundové ručce. Cestovatelé tak se mohou přizpůsobit novému časovému pásmu, aniž by to ovlivnilo přesnost jejich měření času. Luneta z keramiky Cerachrom nabízí originální kombinaci barev: černé a zelené v exkluzivním odstínu, vyhrazeném pouze tomuto modelu pro leváky.
Černý číselník - GMT-Master II

Černý číselník

Stejně jako všechny hodinky Rolex Professional nabízí model GMT-Master II díky displeji Chromalight výjimečnou čitelnost za všech okolností, zejména za tmy. Široké ručky a hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) jsou vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající světlo.

Tato novátorská verze hodinek má korunku i chránič korunky na levé straně pouzdra hodinek. Přesunuly se i okénko data a kyklopova čočka, které jsou nyní na pozici 9. hodiny.

Ocel Oystersteel - GMT-Master II

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY GMT-MASTER II

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual GMT-Master II představuje ideální hodinky na cesty po celé zeměkouli. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování data a dvou časových pásem se dozvíte ve videu.

Hodinky GMT-Master byly vyrobeny pro dobrodružství v oblacích. Nyní jsou hodinkami cestovatelů, které spojují lidi bez ohledu na časová pásma. Značka Rolex představuje novátorskou a neočekávanou verzi svého modelu Oyster Perpetual GMT-Master II. U těchto hodinek jsou korunka a chránič korunky umístěny na levé straně pouzdra. Tento krok si vyžádal několik technických úprav z hlediska strojku a certifikace Superlative Chronometer, pro kterou bylo třeba upravit protokol a některé závěrečné testy. Přesunuly se i okénko data a kyklopova čočka, které jsou nyní na pozici 9. hodiny.

Rolex GMT-Master II Kosmopolitní hodinky

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné