Tom Kristensen je nejúspěšnější automobilový závodník. Jako jediný závodník vyhrál okruh 24 hodin Le Mans celkem devětkrát. Tím si vysloužil přezdívku „Mr. Le Mans“. Tváří značky Rolex se stal v roce 2010.

Tom Kristensen - ambasador značky Rolex

24 hodin Le Mans

Tom Kristensen je ikonická postava motoristického sportu a jeden z nejúspěšnějších motoristických jezdců všech dob. V nejstarším a nejprestižnějším závodu Evropy 24 hodin Le Mans zvítězil devětkrát, z toho pětkrát v letech po sobě následujících (2000–2005).

12 hodin Sebringu

Celkem šestkrát vyhrál ve vytrvalostním závodě 12 hodin Sebringu, konaném každoročně na Floridě, čímž se stal bezkonkurenčním jezdcem v této automobilové disciplíně. V roce 2014 byl královnou Dánska jmenován rytířem Řádu Danneborg.

Dlouhodobé vazby mezi hodinkami a světem motorů

„Na svůj vůz a na své hodinky mám stejné nároky: dokonalý design, výkon a spolehlivost. Hodinky Rolex jsou příběhem cesty k oslavě významných vítězství v mé automobilové kariéře. Připomínají mi tu památnou dobu, kdy byly všude se mnou. Hodinky a auta spolu tvoří svůj vlastní odkaz. Když nosíte značku Rolex, máte pocit, že jste dosáhli něčeho velmi výjimečného,“ říká Tom Kristensen.