zavřít
Každá vteřina Magazín Hodinářství Bechyně

Lady Gaga - ambasador značky Tudor

Majitelka úžasného hlasu. Módní ikona. Oceňovaná herečka. Tím vším je Lady Gaga – a zvládá toho ještě mnohem víc. Díky své specifické ‚značce‘, kombinující teatrálnost se stylem a charismatem, si dokáže udržet stálou pozornost miliónů svých příznivců i módní komunity.

Lady Gaga - ambasador značky Tudor

Posouvání hranic uměleckých představení

Zamyslíte-li se nad tím, koho z představitelů současné populární kultury lze označit za odvážného, sotva najdete někoho, kdo by této charakteristice odpovídal lépe než Lady Gaga. Za vším tím pozlátkem a oslnivou parádou, provokativním stylem a politickými prohlášeními se skrývá její absolutní šoumenství. Lady Gaga je zpěvačkou, skladatelkou, herečkou i tanečnicí. Psaním vlastních textů, hrou na kytaru a na klavír, tancem a prosazováním vlastní nekonvenčnosti budí úžas a pozornost a dostává se lidem do povědomí.

Lady Gaga vystihuje společenskou atmosféru současnosti svým suverénním zvládáním všech druhů popu a svým vytříbeným smyslem pro styl. Jejím ohromujícím hlasovým schopnostem sluší všechna pódia. Od málo známých newyorských klubů, kde poprvé veřejně vystupovala, až po arény s kapacitou 25 000 diváků, které v rámci svého současného turné Joanne World Tour plní až po střechu, či jazzový klub, kde svým sytým hlasem zpívá to nejlepší z někdejších hitů.

Odmítání Status Quo

Lady Gaga však nejde jen o zábavu a šoubyznys. Narušuje stávající pořádky. Vzhledem k plnosti svého nasazení se stala pěveckou aktivistkou, jejíž sdělení nabývají mnoha různých podob, z nichž hudba je sice hlavním, ale nikoli jediným komunikačním prostředkem.
Lady Gaga se vymyká nejen tím, jak se obléká, ale také svou charitativní činností a prací v neziskové oblasti.

Její veřejné vystupování, podpora politických a sociálních záležitostí navzdory převládajícím politickým trendům a projevy a podpora charitativní činnosti vyžadují odvahu postavit se vlastnímu strachu. V roce 2010 se podílela na informování veřejnosti a shánění finančních prostředků na pomoc pro Haiti, v roce 2011 dělala totéž pro Japonsko.

Věrná klasice

Lady Gaga je přední celosvětovou módní ikonou, která si dává hodně záležet na všem, co nosí. Svůj status celebrity proměnila v komplexní uměleckou formu. Je si velice dobře vědoma toho, že její outfit je významným sdělením, uměleckým výtvorem. Každý doplněk svým způsobem utváří její image, je prostředkem k dosažení cíle.

Lady Gaga si vybrala troje hodinky. Klasický a přitom výrazný půvab dámského modelu Glamour Date, dámské potapěčské hodinky Black Bay 41 a pánské potapěčské hodinky z Heritage kolekce Black Bay