Michael Bublé - ambasador značky Rolex

Publikováno: 13.3.2018
Rubrika: Osobnosti a hodinky
Michael Bublé - ambasador značky Rolex

Mezinárodní pěvecká superhvězda Michael Bublé je příznačně označován za novodobého krále swingu. Svým úchvatným hlasem, nakažlivým charismatem a zdánlivě nenuceným šarmem okouzluje publikum po celém světě. Tváří značky Rolex je od roku 2006.

Sen se stal skutečností

Michael Bublé vyrůstal a snil o tom, že se jednoho dne stal slavným zpěvákem. Předtím než prodal 50 milionů alb po celém světě, vyhrál čtyři ceny Grammy a po čtyřech po sobě jdoucích albech byl číslem jedna na žebříčku Billboard 200, bojoval deset let, aby se jeho sen stal skutečností.

Symbol úspěchu

Po nespočetných nočních vystoupeních, kdy zpíval před publikem tvořených jen pár lidmi mimo svou rodinu a přátele, konečně přišel průlom. Po desetiletí, kdy hledal svou cestu a kdy byl podporován svou rodinou, dostal šanci od Warner Bros. Records a využil jí. Po úspěchu svého prvního alba mu jeho nahrávací společnost darovala hodinky Rolex. Viděl v nich ohodnocení roků tvrdé práce a odhodlání dosáhnout svého snu. Symbol svého úspěchu – získané hodinky Rolex daroval svému otci, jako poděkování za všechnu podporu, které se mu od rodiny dostávalo.

Komorní atmosféra 

Se svým repertoárem, který sestává ze známých šlágrů, od tzv. jazzového věku až po současnost, ale zahrnuje i vlastní skladby, Michael Bublé často vystupuje na rozlehlých stadionech, kde však i před sto tisíci diváky dokáže udržet intimní a magickou atmosféru. Mnohokrát vystupoval v televizi a získal četná uznání, včetně několika cen Grammy. 

Rolexy pro výjimečné okamžiky

„Když jsem se před 10 lety stal ambasadorem Rolex, bylo to pro mě měřítko, jak daleko jsem se dostal a jak dobře se mi daří. Speciální momenty, které jsem měl s Rolexem, jsou okamžiky, kdy jsem sdílel svou lásku ke značce s lidmi, které nejvíc miluji. Jsem už s kapelou velkou část svého života a když jsme oslavili výročí 10 let, tak jsem každému daroval Rolexky. Teď jsme jako gang Rolex. Další osoba, kterou jsem obdaroval, byl doktor, který zachránil život mému dědovi. Když přišel čas, abych mu ukázal, co to pro mne znamená, opravdu jsem nemohl vymyslet žádnou jinou věc, která by mu každý den připomínala, že změnil můj život".

Odměna za hodiny a hodiny práce 

Když se dnes podívám na své hodinky, vidím měřítko svého úspěchu. Ocenění tvrdé práce, odhodlání a trochu štěstí, ale i kombinaci roků a roků, kdy ve mně lidi věřili, a kdy jsem se nezastavil – to je to, co vidím. Vidím syna generace rybářů, kteří by nikdy neuvěřili, že by někdy ve svém životě mohli mít něco takového ve svém vlastnictví. Je to opravdu skvělý pocit, když můžete držet v ruce něco, o čem víte, že to máte díky všemu vašemu úsilí. Je to hmatatelný příklad toho, co se může stát, když se nikdy nevzdáte a vložíte do svého snu hodiny a hodiny dřiny".

Další články o ambasadorech našich značek naleznete v sekci OSOBNOSTI A HODINKY.